Knowledge For Service
webs counters

Our Principals

       
1. Ms Sherie Doongaji       16.02.1962 to 07.09.1974
2 Mrs K. Vanaja       08.09.1974 to 30.06.1990
3 Dr. (Mrs.) Usha Dhawal       07.09.1990 to 30.09.2003
4 Dr. (Mrs.) Sukhvarsha Narula       01.10.2003 to 28.02.2008
5 Mrs. Sunanda Kundra       01.03.2008 to 30.04.2008
6 Dr. (Mrs.) Rita G.Singh       01.05.2008 to 28.02.2011
7. Mrs. Damandeep Kaur     16.03.2011 to 30.09.2011
8. Mrs. Madhu Nanda       04-10-2011 to 31-10-2014
9. Dr. (Mrs.) Madhu Kaul      

01-11-2014 to 30-11-2015

10. Dr. (Mrs.) Sudha Katyal      

02-03-2016

Back to Top